Karrier Data Engineer

Data Engineer

1138 Budapest, Váci út 182. (Blue Cube Irodaház)

A német ADG pharmacy services mbH tulajdonában lévő ENELIS Informatika Zrt.-ENELIS Szolgáltató Kft. magyar cégcsoport komplex gyógyszertári informatikai rendszerek fejlesztését, ezek értékesítését, telepítését és üzemeltetését látja el. Piacvezetőként, országosan mintegy 1800 partnerünk számára biztosítjuk a napi működésükhöz szükséges rendszereket és az ezekhez kapcsolódó eszközöket. Cégünk jelentős zöldmezős informatikai fejlesztéseket tervez, amelyek megvalósításához tapasztalt Data Engineer munkatársat keresünk.

Feladataid lesznek

  • Adatmigráció támogatása (standardizálás, tisztítás, adatgazdagítás stb.)

  • End-to-end adatfolyamok létrehozása és karbantartása, beleértve az adatfeldolgozást, a kötegelt és valós idejű adatfolyamokat, az ETL/ELT folyamatokat, az adatbázisokat, Data Pipeline Fejlesztése

  • Adatminőség biztosítása és fenntartása

  • Adatok előkészítése analitikai vagy operatív felhasználásra

  • Infrastruktúra fejlesztése az adatok optimális kinyeréséhez, transzformációjához, integrációjához

  • Együttműködés a közeli szakterületekkel (Fejlesztők, Tesztelők, Projektmenedzser, Product Owner)

  • Jók az algoritmizálási és analizálási készségeid

Akkor leszel sikeres ebben a pozícióban, ha

  • Legalább 5 éves Python fejlesztői, Data engineer tapasztalattal rendelkezel

  • Használtál már Python web framework-öt (Flask, FastAPI, Django) API fejlesztésre

  • Használtál már Python könyvtárakat (pandas, numpy, etc) adatmanipulációra és analizálásra

  • Magasszintű adatbázis tervezési ismeretekkel és erős SQL ismeretekkel, MS SQL, Firebird, PostgreSQL rendelkezel

  • A relációs adatbázisok mellett a nem relációs adatbázisokat is ismered és magabiztosan használod (pl.: MongoDB)

  • BI eszköz (pl: Power BI), MS Excel és beépített függvények átfogó ismerete (pl.: DAX)

  • Erős technikai elemző és problémamegoldó készségekkel rendelkezel az adatok és technológiai megoldások területén

  • Tapasztalatod van az ETL/ELT technikák és keretrendszerekben, skálázható data pipeline-ok építésében és optimalizálásában

  • Gyorsan, hatékonyan oldod meg a felmerülő problémákat

  • Strukturáltan, rendszerben gondolkodsz

  • Önálló és csapathoz szorosan kapcsolódó munkavégzésre egyaránt alkalmas vagy

  • Fogékony vagy a technikai újdonságokra és szívesen osztod meg a tudásodat másokkal

Beszélgessünk, ha

  • Szeretnél egy nemzetközi hátterű magyar cég támogató szakmai csapatának tagja lenni

  • Szeretnél részese lenni a gyógyszeripari informatika jövőjének és jelenének formálásának

  • Szeretnéd szakmai fejlődésedet magasan képzett szakemberek támogatása és a rád szabott képzési terv révén biztosítani

  • Szereted az emberléptékű vállalatokat (a magyar cégben kb. 100-an dolgozunk), ahol még mindenki ismeri egymást és a kellemes munkahelyi légkör nem csak egy üres frázis

  • Szereted, ha egy cég gyorsan reagál a változó környezetre és megoldásfókusszal működik;

  • Szeretsz bevonó vezetőkkel dolgozni, akikkel jó együtt ötletelni

  • Ki nem állhatod, ha egy képzeletbeli dobozban kell dolgoznod, aminek nem látsz át a falán, és szeretnéd végre megtapasztalni a munkád valódi hozzáadott értékét

  • Szeretnél olyan munkáltatót, akinél az elvégzett munka számít, nem pedig az, hogy mennyi időt töltesz a munkahelyen (akár állandó home office-ra is van lehetőséged)

 Ezt kínáljuk

  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat, itthon 100+ fős szervezet

  • változatos munka hosszú távra

  • a vállalaton belül remekül kooperáló szervezeti egységek

  • kellemes munkahelyi légkör, támogató vezetők

  • normál irodai munkarend

  • kiszámítható bérezés

  • home office lehetőség

Munkavégzés helye

Kérdésed van?
Írj nekünk!

Vedd fel velünk a kapcsolatot a karrier@enelis.hu e-mail címen!

Azzal, hogy a fenti e-mail címre elküldöd jelentkezésedet, pályázati anyagodat, önkéntesen hozzájárulsz a megküldött személyes adataid az Adatkezelési tájékoztatóban foglaltaknak megfelelő kezeléséhez. A személyes adatok megismerted és azokat tudomásul vetted, és hozzájárulásodat bármikor visszavonhatod.