Karrier Full stack fejlesztő

Full stack fejlesztő

1138 Budapest, Váci út 182. (Blue Cube Irodaház)

A német ADG pharmacy services mbH tulajdonában lévő ENELIS magyar cégcsoport komplex gyógyszertári, egészségügyi informatikai és retail rendszerek fejlesztését, ezek értékesítését, telepítését és üzemeltetését látja el. Piacvezetőként országosan mintegy 1800 patika és közel 500 további partnerünk számára biztosítjuk a napi működésükhöz szükséges rendszereket és az ezekhez kapcsolódó eszközöket. Dinamikusan növekvő csapatunkba keressük új Full stack fejlesztő kollégánkat.

Feladataid lesznek

  • gyógyszertári informatikai rendszereinkkel kapcsolatos front-end és back-end fejlesztési feladatok elvégzése csapatban, Scrum módszertan szerint

  • közös munka az üzleti csapat tagjaival (product owner, üzleti elemző, PM)

  • fejlesztési dokumentációk készítése

Szakmai elvárások

  • minimum 3 éves .NET, C# (.NET 8 előny) területen szerzett releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel

  • alaposan ismered a REACT Front-end technológiát és aktívan használód a TypeScript nyelvet

  • Entity Framework vagy egyéb ORM tapasztalatod van

  • otthonosan mozogsz relációs adatbázis rendszerekben, előny MS SQL és PostgreSQL ismerete

  • tapasztalatod van komplex, többrétegű webalkalmazás tervezésében és megvalósításában (Clean Architecture)

  • gyakorlott vagy a Microservice architektúra felépítésben / fejlesztésben

  • gyorsan, hatékonyan oldod meg a felmerülő problémákat

  • strukturáltan, rendszerben gondolkodsz

  • önálló és csapathoz szorosan kapcsolódó munkavégzésre egyaránt alkalmas vagy

  • fogékony vagy a technikai újdonságokra és szívesen osztod meg a tudásodat másokkal.

Beszélgessünk, ha

  • szeretnél egy nemzetközi hátterű magyar cég támogató szakmai csapatának tagja lenni

  • szeretnél részese lenni a gyógyszeripari informatika jövőjének és jelenének formálásának

  • szeretnéd szakmai fejlődésedet magasan képzett szakemberek támogatása és a rád szabott képzési terv révén biztosítani

  • szereted az emberléptékű vállalatokat (a magyar cégben kb. 100-an dolgozunk), ahol még mindenki ismeri egymást és a kellemes munkahelyi légkör nem csak egy üres frázis

  • szereted, ha egy cég gyorsan reagál a változó környezetre és megoldásfókusszal működik

  • szeretsz bevonó vezetőkkel dolgozni, akikkel jó együtt ötletelni

  • ki nem állhatod, ha egy képzeletbeli dobozban kell dolgoznod, aminek nem látsz át a falán, és szeretnéd végre megtapasztalni a munkád valódi hozzáadott értékét

  • szeretnél olyan munkáltatót, akinél az elvégzett munka számít, nem pedig az, hogy mennyi időt töltesz a munkahelyen (akár állandó home office-ra is van lehetőséged)

 Ezt kínáljuk

  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat, itthon 100+ fős szervezet

  • változatos munka hosszú távra

  • a vállalaton belül remekül kooperáló szervezeti egységek

  • kellemes munkahelyi légkör, támogató vezetők

  • normál irodai munkarend

  • kiszámítható bérezés

  • home office lehetőség

Munkavégzés helye

Kérdésed van?
Írj nekünk!

Vedd fel velünk a kapcsolatot a karrier@enelis.hu e-mail címen!

Azzal, hogy a fenti e-mail címre elküldöd jelentkezésedet, pályázati anyagodat, önkéntesen hozzájárulsz a megküldött személyes adataid az Adatkezelési tájékoztatóban foglaltaknak megfelelő kezeléséhez. A személyes adatok megismerted és azokat tudomásul vetted, és hozzájárulásodat bármikor visszavonhatod.